TeraPlast angajeaza GESTIONAR,Saratel
TERAPLAST SA
Bistrița
3 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - Romania

Job description - Romania

  • Responsabilitati : - raspunde de efectuarea corecta si la timp a comenzilor de marfa pentru aprovizionarea depozitului;- asigura gestiunea stocului de marfa in baza documentelor de intrare / iesire;
  • raspunde de livrarea marfii catre clienti in timpul cel mai scurt si in conditii optime, asigurand intocmirea documentelor justificative de incarcare si livrare a marfii;
  • realizeaza inventarierea periodica a stocurilor de marfuri existente in depozitOferta : -salariul atractiv;-tichete de masa , in functie de numarul de zile lucratoare;
  • asigurarea viata / risc si accidente;-decont transport
  • Requirements

  • Cerinte : - experienta de minim 2 anI in domeniu;- cunoasterea principiilor de gestiune si a produselor comercializate de catre compania Teraplast;
  • cunostinte PC (MS Word, MS Excel);- cunoasterea programului SAP constituie un avantaj;-atestat stivuitorist - constituie avantaj
  • Aplică