Sudori, lacatusi si necalificati pentru scari si balustrade
Elemente Din Fier Forjat
Timisoara, RO
2 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Sudor MIG-MAG si TIG-WIG

Lacatus confectii metalice

Necalificati confectii metalice.

Suntem specializati in executia de scari si balustrade.

Tel0722858514

Iti oferim un loc de munca sigur, serios, un loc de munca la care esti respectat, un loc de munca la care iti face placere sa lucrezi.

Ne gasiti in Timisoara, strada Martir Silviu Motohon 32A, Calea Lipovei.

Cerinte

Cautam persoane responsabile, motivate, interesate sa castige pe masura efortului lor.

Seriozitate, Exclus alcoolici!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu, bonusuri, prime.

Perspective foarte serioase pe termen lung.

Diurna la deplasari.

Plata in plus la deplasari in strainatate.

Posibilitate cazare pentru persoane din alte localitati.

Raportați această lucrare