INGINER VANZARI,ORGANE ASAMBLARE,SCULE, M.UNELTE,JUD. ARGES
SC ROCAST SRL
Pitesti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • PREGATIRE TEHNICA, PROFIL MECANIC, CONSTRUCTII, ETC.;
  • EXPERIENTA IN VANZARI-AVANTAJ
  • POSESOR CARNET DE CONDUCERE categoria B.
  • Descrierea jobului

  • CONTACTEAZA CLIENTII, PREIA COMENZILE SI LIVREAZA MARFA;
  • PROGRAM : LUNI-VINERI, 8 ORE / ZI;
  • DOTARE : MASINA DE SERVICIU (OPEL CORSA), LAPTOP SI TELEFON MOBIL;
  • SALARIU 3500 LEI (IMPOZABIL) PLUS BONUSURI , PLUS BONURI DE MASA;
  • BONUSURI ATRACTIVE;
  • Raportați această lucrare
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Aplică
    Email-ul meu
    Făcând clic pe "Continuă", acord nevoo consimțământ de a procesa datele mele și de a-mi trimite alerte prin e-mail, așa cum este detaliat în policyApplicația de confidențialitate a lui neuvoo. Pot să-mi retrag consimțământul sau să mă dezabonez în orice moment.
    Continuă
    Formular