Consultant Imobiliar
Automation Imob
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Te-ai intrebat vreodata ce stii sa faci cel mai bine, iar raspunsul a fost VANZARI?

Ei bine, atunci esti Omul pe care il cautam!

Ne-ar placea sa te cunoastem daca :

Ai experienta in vanzari

Detii permis de conducere

Ai excelente abilitati de comunicare si persuasiune

Esti carismatic

Obisnuiesti sa porti zilnic tinute business

Ai o dorinta de autodepasire arzatoare

Iti place sa interactionezi zilnic cu oameni noi

Esti integru si bine intentionat

Esti dispus sa te implici 100%

Descrierea jobului

Prospectezi pro-activ in piata calda si piata rece

Dezvolti portofoliul de proprietati imobiliare

Promovezi proprietatiile din portofoliul tau

Califici cumparatorii care te abordeaza

Organizezi vizionari la proprietatile de interes pentru clientii cumparatori

Oferi suport si sprijini inchiderea tranzactiei

Dezvolti relatia cu clientii pe termen lung

Raportați această lucrare