Consultant Customer Care
Adecco
București, RO
2 zile în urmă
source : jobs4it

Consultant Customer CareAdecco Permanent Placement recruteaza Consultant Customer Care pentru unul dintre clientii sai, companie specializata in oferire solutii software pentru industria ospitalitatii.

  • Responsabilitati : Asigura suport pentru softurile companiei : preluarea, documentarea si rezolvarea cererilor clientilor de hotel, restaurant sau spa;
  • Intelegerea modului de lucru al clientului si oferirea de solutii de business sau operationale;Asistenta post instalare / suport, consultanta dedicata clientilor pentru a asigura folosirea si functionarea optima a solutiilor achizitionate;
  • Respectarea standardelor de calitate;Ocazional, implementarea softurilor de gestiune si vanzare ale companiei in hotel sau restaurant.

  • CerinteAptitudini de comunicare in relatia cu clientii : empatie, diplomatie și proactivitate;Aptitudini de relationare cu echipa : initiativa, spirit de echipa;
  • Limba engleza nivel mediu-avansat;Sa fii organizat, sa iti prioritizezi si sa îti gestionezi eficient responsabilitățile;
  • Capacitatea de a invata rapid cum functioneaza softurile siserviciile oferite;Disponibilitatea de a lucra si in ture de noapte, ture de weekend (avantajul fiind programul flexibil);
  • Ocazional, disponibilitatea pentru deplasari in cadrul proiectelor de implementare soft;Cunoasterea suitei Microsoft OfficeCandidatul ideal : Are experienta in domeniul ospitalitatii;
  • Cunostinte despre business-ul hotelier si industria ospitalitatii;A lucrat cu solutii financiar / contabile / ERP si are cunostintele SQL.

    Report this job

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite