Operatori Productie-Automotive
Quanta Resurse Umane SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Quanta Resurse Umane angajeaza pentru unul din clientii nostri, lider mondial in productia turbosuflantelor.

Zona Militari, gura de metrou Pacii.

Cerinte :

  • Minimum 8 clase;
  • Adaptarea la munca in echipa;
  • Indemanare, disciplina, organizare;
  • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi : L-V
  • 06 : 00-14 : 00 / 14 : 00-22 : 00 / 22 : 00-06 : 00;
  • Pentru mai multe informatii : 0731099806 Gabi

    Responsabilitati :

  • Asamblarea turbosuflantelor in conformitate cu standardele impuse;
  • Identificarea pieselor neconforme si etichetarea in mod corespunzator;
  • Respectarea instructiunilor de lucru aplicabile in cadrul activitatii interioare.
  • Beneficii :

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Bonus de incadrare;
  • Decontare transport Bucuresti;
  • Zile de concediu : 26;
  • Al 13-lea salariu;
  • Se ofera traininguri, posibilitati de avansare;
  • Spor de noapte 25%.
  • Raportați această lucrare