Apex Developer
Lidl Polska
Timișoara, Romania
‎în urmă cu 12 ore
source : Just Join IT

JIRA (nice to have)

Oracle APEX (nice to have)

SQL (regular)

Angielski B2 (regular)

W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia.

Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Dbamy o rozwój pracowników oraz zapewniamy możliwości awansu. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny.

To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko :

Twoje zadania

  • Rozwijanie aplikacji w środowisku Oracle APEX na potrzeby realizacji projektów międzynarodowych
  • Projektowanie struktur bazodanowych dla wytwarzanych aplikacji
  • Weryfikacja kodu przygotowanego przez współpracowników
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w programowaniu w PL / SQL
  • Znajomość języka SQL
  • Umiejętność projektowania struktur bazodanowych
  • Znajomość metod analizy wydajności aplikacji bazodanowych
  • Mile widziane :

  • Znajomość środowiska Oracle APEX
  • Doświadczenie w pracy z system Jira oraz GIT
  • Praca w zespole SCRUM
  • Analityczne rozwiązywanie wyzwań w obszarach bazodanowych
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę na min. 12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny :
  • o prywatna opieka medyczna (w 3 wariantach!) i ubezpieczenie na życie

    o bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i / lub niemieckiego

    o karta MultiSport i / lub Medicover Sport

    o bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka

    o Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych

  • Możliwość dofinansowania kursów językowych
  • Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu
  • Bezpłatny parking
  • RÓWNE PŁACE

    Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

    Raportați această lucrare