Regional Sales Manager Asia&Australia – locatie Iasi
Antibiotice SA
Iași, Rumania
6 zile în urmă

Regional Sales Manager Asia&Australia locatie Iasi

Data limita pentru aplicarea la acest job este : 30.09.2021

De peste 65 de ani facem echipă pentru a oferi medicamente valoroase terapeutic și a face semenilor sănătatea și viața mai bună.

Pentru a ne atinge acest scop avem nevoie de colegi pe postul de

Viziunea și misiunea la care contribui

Ne punem întotdeauna forța și cunoașterea în slujba celor care au nevoie de sprijinul nostru. Facem medicamentele valoroase mai accesibile, ca mijloc de îngrijire a sănătății pentru pacienți, medici și farmaciști.

Pretuim eficiența și spiritul de cooperare, care ne permit să fim orientați către nevoile mereu în schimbare ale clienților și consumatorilor noștri.

Cum știi dacă ești persoana potrivită

  • Ai experiență de minim 3 ani in domeniul vânzării farma și minim 1 an în coordonarea unei echipe
  • Ai abilități de comunicare, organizare, coordonare, antrenare si control al echipei
  • Ai abilități organizatorice și de stabilire a priorităților
  • Te concentrezi pe îmbunătăţirea performanţei și ai solide abilități de comunicare, analiză și sinteza
  • Ești o persoană orientată către soluții, proactivă, care dă dovada de integritate și cu atitudine pozitiva
  • Ai abilități de operare PC (Word, Excell, PowerPoint, Internet)
  • Cunoștinte avansate de limba engleză
  • Permis de conducere cat B
  • Educație și calificări

  • Ești absolvent de studii superioare cu licență Relații internaționale, Marketing și Business administration
  • Care sunt responsabilitățile tale :

  • Implementeazi politicile comerciale la nivel zonal în vederea realizarii targetelor cantitative și valorice în limitele bugetare alocate
  • Organizezi, coordonezi, indrumi, instruiesti, evaluezi, asiguri suportul professional și motivational pentru reprezentanții de vânzari din subordine
  • Relizezi și trasmiți în termenele stabilite rapoarte de activitate, planuri de masuri corective, etc.
  • Oferta noastră :

  • Pachet salarial atractiv( tichete de masă, prime sărbatori legale, alte beneficii financiare și nonfinanciare)
  • Oportunitatea dezvoltării carierei într-o companie de renume
  • Acces la programe de formare profesională pentru dezvoltarea competențelor
  • Acces gratuit la biblioteca Bookster
  • Acces la facilitățile Club a+ Antibiotice pentru practicarea sporturilor (baschet, volei, tenis ,aerobic, pilates),
  • Acces la Bistro pauza de masă posibilatea de a servi masa la preturi speciale pentru salariați
  • Transport gratuit la / de la locul de muncă pe raza municipiului Iași
  • Cei interesati sunt rugati sa trimita CV, insotit de scrisoare de intentie la e-mail : resurse.umane antibiotice.ro pana la data de 30.09.2021

    Relatii suplimentare la telefon : 0232 209142

    Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati

    Asiguram confidentialitatea aplicatiilor

    Pentru mai multe detalii referitoare la prelucrarea datelor cu caracter personal,

    vă rugăm să consultați pagina noastră https : / / www.antibiotice.ro / prelucrarea-datelor-cu-caracter-personal /

    INCARCA CV

    INCARCA SCRISOARE DE INTENTIE

    Raportați această lucrare