AJUTOR SEF CASA AMANET
TEHNO VEST SRL
Targoviste
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat;
  • abilitați de comunicare;
  • corectitudine, implicare, seriozitate;
  • cunoștințe de operare PC;
  • atenție distributiva, atenție la detalii;
  • atitudine pozitiva;
  • program full time;
  • dorința de învățare si perfecționare;
  • Descrierea jobului

  • amabilitate si interacțiune cu clienții;
  • verificarea si evaluarea obiectelor gajate (obiecte din metale prețioase);
  • întocmirea documentației pentru acordarea împrumuturilor (încasarea comisioanelor, prelungirea si lichidarea contractelor de împrumut);
  • efectuarea plaților si încasărilor;
  • evidenta primara a documentelor in punctul de lucru.
  • BENEFICII :

  • activarea într-o companie de succes;
  • posibilitatea de formare şi perfecţionare profesională;
  • siguranţa locului de muncă;
  • seriozitate;
  • salar, comision, tichete de masa
  • Raportați această lucrare