conducator auto
SC GREEN GLOBAL FUTURE SRL
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP
  • Studii medii
  • Permis de conducere categoria B, C, E;
  • Atestat sofer profesionist transport marfa;
  • Experienta minima 3 ani transport intern
  • Aviz medical si psihologic valabil;
  • Cazier auto si judiciar fara incidente majore;
  • Cunostiinte minime de mecanica auto si intretinere a camioanelor;
  • Cinstit, ordonat, dinamic, respectuos.
  • Descrierea jobului

    Program la alegere : 8 ore / zi de luni pana vineri sau 3 ZILE / SAPTAMANA

    Salariu : 3200 lei net / luna + ore suplimetare + bonusuri in functie de perfomanta

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite