Reprezentant editura
S.C. Fin Watch S.R.L.
Bucuresti, RO
5 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Mentinerea si dezvoltarea relatiei editurii cu unitati medicale din toata tara : spitale, unitati ambulatorii, importatori medicali de medicamente, aparatura medicala si consumabile medicale, medici de familie, farmacii

Cerinte

  • calitatile personale indispensabile acestei activitati sunt comunicativitate, capacitate de documentare, mod de lucru organizat, perseverenta, persuasiune, interes pentru sectorul sanitar
  • preferam persoane cu studii superioare, cu vechime in activitatea de relatii publice, publicitate, vanzari b2b, pot fi si persoane de peste 0-50 de ani sau aproape de varsta de pensionare
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • salariu, comision, bonusuri, decont deplasari in tara, la reuniuni medicale nationale
  • se intra in contact cu medici de inalt profesionalism, personal medical inalt calificat, se construieste o baza de contacte medicale utile chiar si pentru sanatatea personala si a familiei
  • activitatea permite o informare permanenta din sfera serviciilor de sanatate
  • Raportați această lucrare