Junior Sales Agent - Timisoara, Oradea, Cluj si Craiova
SC Titan Machinery Romania SRL
Craiova
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Abolvent studii tehnice de mecanica masini agricole sau agronomice

Pro-activ, persoana orientate catre client si rezultate, atentie la detalii

Abilitati de comunicare si negociere

Cunsotiinte de limba engleza la nivel mediu / avansat.

Cunostiinte operare calculator (MS Office, Microsoft Outlook).

Posesor permis de conducere (categoria B).

Disponibilitatea de a se deplasa in zona de care raspunde, alocata punctelor de lucru de la Timisoara, Oradea, Cluj si Craiova.

Responsabilitati :

  • Promoveaza, prezinta si vinde masinile si utilajele agricole comercializate de Companie, in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale Companiei.
  • Stabiliteste intalniri cu clientii si pastreaza un contact permanent cu clientii din zona de care raspunde.
  • Colaboreaza indeaproape cu departamentele companiei pentru a definitiva operatiunea de vanzare.
  • Propune si participa la actiuni de promovare a ofertelor Companiei (demonstratii in camp, expozitii, traguri)
  • Oferta :

  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si participare la training-uri
  • Pachet salarial competitiv
  • Comision din vanzari
  • Tichete de masa
  • 25 zile de Concediu
  • Abonament medical privat
  • Carti de la Bookster
  • Instrumente de lucru : masina de companie, laptop si telefon
  • Raportați această lucrare