Automatist în cadrul secției de producție, cu locație în IașiAutomatist în cadrul secției de producție, cu locație în Iași
Antibiotice SA
Iași, Rumania
1 zi în urmă

Automatist în cadrul secției de producție, cu locație în Iași

Data limita pentru aplicarea la acest job este : 24.09.2021

De peste 65 de ani facem echipă pentru a oferi medicamente valoroase terapeutic și a face semenilor sănătatea și viața mai bună.

Pentru a ne atinge acest scop avem nevoie de colegi pe postul de

Ne dorim de la noul coleg :

  • să fie absolvent de liceu cu atestat profesional (calificare) de automatist / mecatronist / electromecanic
  • să aibă abilităţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru, de comunicare şi de lucru în echipă, spirit de iniţiativă,
  • să aibă capacitate de asimilare a cunoştinţelor specifice postului, seriozitate, flexibilitate, adaptabilitate,
  • să fie disponibilil pentru lucrul în schimburi (inclusiv schimbul III),
  • eventuala experienţă în domeniu poate constitui un avantaj
  • Responsabilitățile sale vor fi :

    Asigurarea bunei funcţionări şi a întreţinerii din punct de vedere al automatizării a echipamentelor şi instalaţiilor prin :

    realizarea activităţii de întreţinere preventivă pentru echipamentele de automatizare, în conformitate cu Programul de Întreţinere Preventivă,

  • efectuarea intervenţiilor pentru eliminarea defecţiunilor şi avariilor la echipamentele de automatizare,
  • înregistrarea executării lucrărilor programate sau accidentale la echipamentele de
  • automatizare, în conformitate cu cerințele Regulilor de Buna Practica de Fabricație
  • executarea testelor din documentaţia de calificare (calificarea instalării, calificarea operaţională şi calificarea performanţei). Oferim :
  • angajare full time
  • oportunitatea dezvoltării carierei în cadrul unei firme de prestigiu
  • acces la programe de formare profesionala pentru dezvoltarea competentelor
  • pachet salarial atractiv / beneficii suplimentare
  • Cei interesati sunt rugati sa trimita CV, scrisoare de intenţie, la e-mail :

    doina.zamfir antibiotice.ro pana la data de 24.09.2021

  • Relatii suplimentare la telefon : 0232-209107;
  • Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati

    Asiguram confidentialitatea aplicatiilor

    Împreună creăm valoare!

    Pentru mai multe detalii referitoare la prelucrarea datelor cu caracter personal,

    vă rugăm să consultați pagina noastră https : / / www.antibiotice.ro / prelucrarea-datelor-cu-caracter-personal /

    INCARCA CV

    INCARCA SCRISOARE DE INTENTIE

    Raportați această lucrare