Operator Manipulare Ambalare Marfa
Lajumate
Ungheni, Mures
acum 1 minut

Candidatul ideal

  • Spirit organizatoric;
  • Aptitudine generala de invatare;
  • Aptitudini de comunicare;
  • Respectarea instructiunilor orale si scrise.
  • Descrierea jobului

  • Indeplineste activitatile zilnice de gestiune : curatare, etichetare si ambalare produse;
  • Se ocupa periodic de aranjarea si curatenia in depozit;
  • Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
  • Efectueaza etichetarea si ambalarea marfurilor conform standardelor stabilite
  • Participă activ la operaţiunile de încărcare / descărcare a mărfii la / din depozitul firmei
  • Beneficii :
  • pachet salarial motivant;
  • bonusuri de performanta;
  • transport asigurat din Tg Mures
  • Trimite-ne CV-ul tau pe adresa de mail :

    administrativ expertcompany.ro

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite