Inginer drumuri CFDP
Unitip Global S.R.L.
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent al facultatii de constructii, specializare cai ferate, drumuri si poduri - obligatoriu;
  • Permis conducere cat. B si disponibilitate pentru deplasari pe santierele de care este responsabil - obligatoriu;
  • Cunostinte de legislatie specifica si cunoasterea tehnologiilor de executie a lucrarilor din cadrul santierului;
  • Cunostinte operare PC : pachet Office;
  • Foarte bune abilitati de comunicare, de organizare si planificare si de lucru in echipa
  • Descrierea jobului

  • Verifica acuratetea proiectului tehnic si detaliile de executie, documentatia tehnica si economica;
  • Planifica, coordoneaza si executa activitatile specifice desfasurate in cadrul proiectelor pentru care este desemnat responsabil;
  • Participa activ la planificarea, verificarea si organizarea activitatilor desfasurate in scopul realizarii proiectului, impreuna cu echipa alocata;
  • Avizeaza dispozitiile de santier, participa la receptia si predarea lucrarilor si la intocmirea actelor de receptie si predare;
  • Participa la sedintele de analiza tehnica a proiectelor, evaluari si audituri;
  • Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier si respectarea termenelor limita.

    Raportați această lucrare