MANAGER
SC SET-CORPORATION SRL
Romania
32 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Restaurant Mesopotamia,deschis in cadrul Lotus mall Oradea ,angajeaza persoana tanara (fata) cu varsta cuprinsa intre 22-

35ani, pentru postul de manager.

  • Studii medii (studiile superioare constituie un avantaj)
  • Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare,
  • Capacitatea de a lucra sub presiune si extrem de organizat, agilitate si inteligenta
  • Cunoasterea pachetului Microsoft Office
  • Personalitatea, proactivitatea si initiativa sunt esentiale pentru acest post.
  • Capacitate de organizare pe prioritati;
  • Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari.
  • Fluenţă verbala.
  • Loialitate şi confidenţialitate.
  • Bun negociator.
  • Spirit critic si diplomat.
  • Descrierea jobului

  • Gestioneaza eficient resursele din cadrul firmei.
  • Organizeaza si tine evidenta clara a fluxului de documente din firma.
  • Pregateste rapoarte lunare de evidenta.
  • Recruteaza ,instruieste si coordoneaza echipa.
  • Asigura calitatea produselor si serviciilor
  • Beneficii :
  • Job stabil
  • Lucru in cadrul unei echipe de profesionisti
  • Salariu atractiv
  • Aplică