Referent servicii mobilitate
Porsche Finance Group Romania
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare (preferabil economice);
  • Minim 2-3 ani experienta intr-o pozitie similara (vanzari, inchirieri auto, controlling);
  • Cunoasterea limbii engleze;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Nivel avansat operare Excel (MS Office);
  • Foarte bune abilitati de lucru in echipa; atitudine proactiva;
  • Capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii, foarte organizata;
  • Responsabilitate, determinare, implicare;
  • Integritate, amabilitate, capacitate de a gasi solutii care sa vina in intampinarea asteptarilor clientilor.
  • Descrierea jobului

  • Management dosare clienti : oferte, contracte, rezervari;
  • Implementare proceduri de achizitie si vanzare autoturisme parc auto;
  • Managementul relatiei cu clientii si furnizorii;
  • Gestionare activitate carsharing : platforma online, conturi utilizatori si facturare;
  • Intocmire documentatie licitatii;
  • Suport clienti : rezervari, daune, procuri, modificari, transmitere documente;
  • Gestionare solicitari asistenta rutiera, transferuri, livrari / colectari autovehicule / trotinete;
  • Intocmire / optimizare proceduri de lucru;
  • Intocmire rapoarte zilnice / saptamanale / lunare referitor activitate departament.
  • Raportați această lucrare