Director vanzari
CHORUS electric
BUCURESTI ,Romania
19 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati :

  • Conduce,monitorizeaza si verifica intreaga activitate de vanzare in zona de lucru;
  • Coordoneaza si verifica intreaga activitate in vederea realizarii targetului zilnic si lunar;
  • Participa la negocierea contractelor comerciale cu clientii;
  • Asigura acoperirea zonei de vanzari in modul cel mai eficient;
  • Analizeaza zilnic, cu inginerii din subordine, parametrii de performanta;
  • Observa si solutioneaza problemele aparute in zona de vanzari;
  • Analizeaza cerintele clientilor in vederea acordarii solutiilor tehnice potrivite;
  • Participa la recuperarea creditelor;
  • Alte atributii conform fisei post.

    Profil Electric

    Specializari : Automatizari, Actionari Electrice, Electrotehnica, Electromecanica

  • Dorinta de a-si contrui o cariera pe termen lung in companie;
  • Experienta in vanzari minim 2 ani;
  • Abilitati de comunicare, negociere;
  • Constituie un avantaj experienta pe un post similar;
  • Permis auto de minim 2 ani

    OFERTA

  • Pachet salarial foarte atractiv;
  • Masina si telefon de serviciu;
  • Mediu de lucru competitiv.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite