Consilier Imobiliar, conditii de excelenta, filiala Brasov
ASCENDENT IMOBILIARE
Brasov
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Profilul colaboratorului nostru :

  • experienta in : functii sau pozitii de conducere, antreprenoriat, management, imobiliare, marketing, vanzari directe, asigurari, relatii cu publicul, invatamant sau similare.
  • gandire si actiune antreprenoriala;
  • responsabilitate personala;
  • entuziasm;
  • sa ii placa relationarea directa cu oamenii;
  • aspect elegant si siguranta de sine;
  • interesul de a castiga minim 1.500 Euro lunar;
  • sa isi doreasca un program flexibil, independenta, un mediu de lucru unde poate si isi valorifice cunostintele si abilitatile sale in ascendenta.
  • Descrierea jobului

  • stabilirea relatiilor cu clientii;
  • prezentarea sistemului de lucru;
  • administrarea, promovarea si gestionarea portofoliului;
  • promovarea in sistemul de marketing performant;
  • dezvoltarea relatiilor pe departamentul stabilit.
  • Raportați această lucrare