Tehnician Trotinete Electrice
APT RESOURCES & SERVICES SRL
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Compania APT PROHUMAN angajează Operator Tehnician, doua schimburi pentru clientul sau, o companie de inchiriat trotinete din Bucuresti.

Cerințe :

  • Diploma de liceu;
  • Dexteritate foarte buna;
  • Experienta in repararea biciletelor / trotinetelor constituie un avantaj;
  • Persoana dinamica, cu initiativa si responsabila;
  • Abilitate necesara muncii in echipa;
  • Responsabilitati :

  • Testarea scuterelor pentru identificare disfunctionalitatii;
  • Asamblarea scuterelor, a bicicletelor și a bicicletelor electronice;
  • Depanarea și rezolvarea problemelor la timp;
  • Beneficii :

  • Salariu 2400 lei net;
  • Tichete de masă de 12 lei / zi;
  • Spor de Week end;
  • Oferire de training si instruire;
  • Raportați această lucrare