Electrician coordonator echipe colectare date GIS – LEA 20kV
RC EUROPE DEVELOPMENT SRL
Slatina
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • experienta minim 3 ani in domeniul energetic
  • cunostinte solide cu privire la retelele electrice de 20kV si ale componentelor acestora dovedita prin experienta.
  • Persoana activa, foarte organizata si structurata cu spirit de initiativa, capabila sa coordoneze si sa gestioneze mai multe lucrari in acelasi timp
  • Orientare catre rezultate, abilitatea de a lucra in echipa
  • Permis de conducere categoria B, disponibilitate de deplasari pe teren
  • Oferim pachet salarial competitiv, fondul unei companii multinationale tinere si in expansiune, excelenta oportunitate de cariera.

    Descrierea jobului

  • Responsabil pentru coordonarea si verificarea echipelor interne care coleteaza date GIS din teren aferente liniilor electrice aeriene de 20KV , liniilor electrice subterane de Joasa
  • Analizeaza si verifica corectitudinea datelor culese din teren
  • Marcarea amplasamentului pe planuri
  • Raspunde de arhivarea datelor culese si prelucrate
  • Organizarea sarciniilor de lucru de zi cu zi pentru a finaliza in timp util lucrarile planificate
  • Aplicarea standardelor de siguranță în timpul vizitelor si masuratorilor la amplasament
  • Raportați această lucrare