Magazioner / manipulant marfa
PROCONSIL GRUP SRL
Iasi
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa fie o persoana bine pregatita, atenta la detalii, cu gandire pozitiva, dornic sa lucreze eficient.

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara la sediul firmei in mediu de lucru curat si civilizat, fara stres.

Monteaza si ambaleaza echipamentele comercializate de compania noastra, manipuleaza marfa din depozit, pastreaza ordinea si curatenia.

La solicitarea clientilor se deplaseaza cu masina de serviciu, este necesar permisul de conducere categoria B .

Raportați această lucrare