Asistent - companie resurse umane
Morgan Sol
Romania
32 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • absolvent de studii universitare sau in an terminal, de preferat relatii publice, marketing, financiar, matematica.
  • bun utilizator al pachetului Microsoft Office
  • fara "frica de telefon"
  • o persoana sociabila, prietenoasa si zambitoare, pentru care lucrul in echipa este un mod de viata.
  • Descrierea jobului

  • suport pentru activitatile directorului general
  • suport pentru proiectele de recrutare de personal
  • suport pentru colegii din departamentul salarizare
  • suport pentru departamentul de administrare de personal
  • dupa primul an de activitate, in functie de abilitatile dezvoltate si demonstrate, noul coleg se va alatura unuia dintre departamentele : administrare de personal, salarizare sau recrutare.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite