OPERATORI VANZARI POLIVALENTI
Auchan CLUJ IULIUS
Romania
54 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii absolvite;
  • Vei invata pas cu pas ce vei avea de facut;
  • Nu este necesara experienta intr-o functie similara;
  • Daca esti o persoana dinamica, cu initiativa, comunicativa, cu spirit de echipa si vrei sa faci parte din marea familie Auchan, trimite-ne CV-ul tau.

    Descrierea jobului

  • Aranjeaza produsele in raft si raspunde de alimentarea permanenta a raionului;
  • Lipeste etichete si coduri de bare pe produsele receptionate;
  • Cunoaste magazinul si produsele din zona sa de responsabilitate;
  • Scaneaza produsele si incaseaza mijloacele de plata;
  • Tine evidenta incasarilor si a mijloacelor de plata;
  • BENEFICII

  • Training adaptat postului;
  • Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei;
  • Pachet atractiv de beneficii;
  • Mediu de lucru dinamic si motivant.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite