Manager Trainee
Manpower Romania
Romania
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Student in ultimul an la facultate sau absolventi de studii superioare;
  • Persoana dinamica;
  • Orientare catre client, munca in echipa;
  • Sociabilitate, capacitate de rezolvare a problemelor.

    Descrierea jobului

    McDonald's pune accentul pe angajatii sai, oferindu-le inca de la inceput cele mai bune traininguri pentru dezvoltarea profesionala.

    Pentru postul de Manager Trainee McDonald's ofera un training de 6-9 luni intr-unul din restaurantele sale aflate in Ramnicul Valcea.

    Acolo vei invata ce inseamna sa lucrezi intr-un restaurant, cum sa coordonezi activitatea unei echipe, cum sa rezolvi conflictele si te pregateste sa devi un bun manager.

    Beneficii : Salariu motivant

    Bonuri de masa

    Cazare pe toata durata trainingului

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite