Stivuitorist - nu este absolut necesara experienta
Adecco Resurse Umane Timisoara
Romania
27 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal :

  • Nu este obligatorie autorizatia ISCIR pentru stiviutor;
  • Experienta de lucru pe stivuitor poate constitui un avantaj insa nu este absolut necesara;
  • Rapiditate si precizie in executie;
  • Atentie la detalii;
  • Studii medii / profesionale
  • Responsabilitati :

  • Executa activitatile de manipulare a marfurilor si depozitare cu ajutorul stivuitorului;
  • Aseaza palatii cu marfa pe locatiile din depozit conform alocarii in sistem si indicatiilor primite;
  • Pregateste si transporta paletii din locul de depozitare in zona de livrare;
  • Realizeaza reaprovizionarea zonei de pi"in!;
  • Isi desfasoara activitatea astfel incat sa se situeze in mod constant la nivelul de productivitate stabilit si sub nivelul stabilit privind erorile;
  • Informeaza superiorul asupra problemelor pe care le constata in depozit;
  • Intretine in stare buna de functionare utilajul care i-a fost incredintat
  • Beneficii :

  • salariu negociabil atractiv, sporuri si beneficii incluse in C.C.M.
  • transport
  • asistenta medicala
  • programe de training
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite