Vopsitor
GRAPHTEC DESIGN SRL
Constanţa, Romania
5 zile în urmă
source : MyNextJob

Responsabilitati :

  • Executa fazele de vopsire conform fisei tehnice a vopselei folosite;
  • Aplica cu strictete tehnologiile si procedurile tehnice de lucru elaborate de catre compartimentele tehnice specializate in vederea asigurarii cerintelor de calitate specifice in fisele de lucru;
  • Respecta indicatiile primite in ceea ce priveste depozitarea pieselor supuse uscarii;
  • Aplica tratamente specifice pentru imbunatatirea calitatii stratului final de vopsea;
  • Aplica masticuri pentru realizarea etanseitatii si rigiditatii imbinarilor si pentru protectia suplimentara la lovituri a unor suprafete;
  • Manipuleaza si conditioneaza produsele vopsite;
  • Efectueaza lucrari de finisare sau retusuri; Aptitudini şi deprinderi necesare :
  • Simt cromatic si estetic dezvoltat
  • Indemanare, acuit acuitate vizuala;
  • Ordonat, harnic;
  • Flexibilitate;
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Responsabilitate Beneficii : -
  • Pachet salarial motivant bazat pe experienta

  • Lucru intr-o echipa tanara si dinamica;
  • Bonuri de masa;
  • Dezvoltarea carierei intr-o companie producatoare de produse realizate pt corporatii din Europa, Asia si Africa;
  • Raportați această lucrare