Maistru
EuroTriade
Sibiu, SB, ro
2 zile în urmă

Job Information

Industry Textilien / Bekleidung / Accessoires City Sibiu State / Province Sibiu Zip / Postal Code 500185

Job Description

Maistru industria textilă

Descrierea postului :

Căutăm pentru o companie din domeniul textilelor in Jud. Sibiu, un Maistru pentru Compartimentul Tesatorie. Acest post a apărut, deoarece predecesorul cu o lungă experiență în domeniu, va ieși la pensie.

Vei face parte dintr-un colectiv unit, desfasurandu-ti activitatea intr-un mediu stabil si organizat.

Responsabilități :

  • Vei coordona intreaga activitate de productie pe schimb;
  • te vei asigura cu aprovizionarea de materii prime necesare in productie;
  • vei asigura calitatea produselor și te vei axa pe îmbunătățirea continuă a proceselor de muncă;
  • vei avea în subordine o echipă de aprox. 30 muncitori ;
  • vei fi reprezentantul tesatoarelor, operatoarelor de la masinile de cusut, fiind răspunzător în fața Dir. General
  • Se lucrează în 2 schimburi (6.40-15.00 și respectiv 15.00-23.20).

    Beneficii :

  • Spor de vechime 5% brut pentru vechime mai mare de 5 ani in campul muncii
  • Spor de vechime in functie de numarul de ani in companie (la 2, 5, 7 ani, etc)
  • Prima de prezenta- 150 brut
  • Prima de Craciun / Pasti
  • Transport asigurat (microbuz) sau decontare partiala transport propriu
  • Raportați această lucrare