Advisor, Loyalty & Retention
Vodafone Romania
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

Vrei sa lucrezi intr-o echipa dinamica, pasionata de domeniul vanzarilor?

Vrei sa iti dezvolti abilitatile de comunicare si negociere?

Interactionezi cu usurinta cu ceilalti si iti place sa dezvolti noi relatii de business?

Iti plac provocarile si esti motivat de atingerea obiectivelor de vanzari?

Ai cunostinte generale de internet?

Ai studii medii finalizate?

Descrierea jobului

Ce vei face in echipa noastra?

  • Contactezi telefonic clientii business pentru a mentine si a creste valoarea contractelor existente;
  • Dezvolti si mentii relatiile cu clientii business;
  • Iti dezvolti abilitatile de comunicare si negociere;
  • Esti la curent cu evolutia pietei de telecomunicatii si urmaresti actiunile competitiei pentru a asigura eficienta ofertei Vodafone.
  • Ce oferim?

  • Lucru intr-o echipa de profesionisti energici si perseverenti;
  • Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;
  • Program de munca flexibil;
  • Comisioane, bonuri de masa, abonament medical si alte facilitati de interes personal.
  • Raportați această lucrare