Arhitect
ART GROUP INT
Bucuresti
‎în urmă cu 5 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Persoana creativa, atenta la detalii, organizata, focalizata pe calitate si inovatie.

Descrierea jobului

Post de arhitect, participare la toate fazele proiectului.

Experienta in domeniu minim 3 ani.

Cunostinte substantiale AUTOCAD 2D

Cunostinte temeinice legislatie si activitate santier

Bun coordonator de specialitati( arhitectura,rezistenta, instalatii) in proiectare si executie

Cunostinte DTAC / PT

Constituie avantaj Photoshop, Illustrator, 3DMax, Corel Draw

Persoana creativa, atenta la detalii, perseverenta.

Capacitate de a gestiona mai multe proiecte simultane, de a lucra cu termen limita.

Capacitate de lucru in echipa

Raportați această lucrare