Gestionar /Manipulant Marfa
Humana People to People
Ploiesti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Humana People to People cauta un nou coleg sa faca parte din echipa noastra din Ploiesti.

Vino alaturi de noi daca ai :

  • Studii medii finalizate;
  • Minim 3 an experienta intr-o pozitie similara;
  • Capacitate de a lucra eficient cu un volum mare;
  • Persoana dinamica, ordonata, cu atentie distributiva si abilitati de gestionare simultana a mai multor activitati.

    Abilitati de team leader, de coordonare echipa

    Implicat si responsabil

    Cunostiinte operare PC (pachetul MS Office)

    Autorizatie Stivuitorist

    Cunoasterea limbii engleze nivel mediu conversational constituie un avantaj

    Descrierea jobului

  • Receptioneaza, descarca, manipuleaza, depoziteaza marfuri in / din depozit;
  • Efectueaza toate operatiunile pentru livrarea marfurilor;
  • Mentinerea o evidenta corecta a inregistrarilor referitoare la stocuri;
  • Executa toate operatiunile de manipulare a marfii;
  • Utilizeaza stivuitorul ori de cate ori este nevoie
  • Aplica , urmeaza si implementeaza toate procedurile companiei
  • Raportați această lucrare