Sef echipa in constructii
Lajumate
Targu Mures, Mures, Romania
6 zile în urmă

Atlas Sport cea mai mare firmă specializată în construcții sportive din România angajeaza SEF ECHIPA in constructii.

Responsabilitati :

Organizarea lucrarilor pe santier constructii :

  • Verificarea planurilor de executie si propunerea de solutii constructive pentru executarea lucrarilor
  • Urmarirea executiei lucrarilor pe santier si respectarea termenelor de executie
  • Coordonarea echipei de muncitor prin trasarea sarcinilor si verificarea indeplinirii acestora
  • Urmarirea ca aprovizionarea cu materialele comandate sa se faca la timp
  • Candidatul ideal :

  • Absolvent studii medii scoala profesionala
  • Lucru in echipa, spirit creativ, adaptabilitate, dinamism si sociabilitate
  • Abilitati de planificare, organizare si coordonare personal
  • Capacitatea de asumare a responsabilitatii si de a lua decizii
  • Disponibilitate la deplasare in tara
  • Permis de conducere cat B
  • Oferim :

  • salariu motivant
  • masina de serviciu
  • asiguram cazare, diurna
  • Info la tel : 0743465945 sau la angajari atlassport.ro

    Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

    Arată toată descrierea

    Raportați această lucrare