LUCRATORI OPERATIVI PENTRU AUTOCOMPACTOARE
POLARIS
Constanta ,Romania
10 zile în urmă
source : wowjob

RESPONSABILITATI :

  • Asigura descarcarea deseurilor menajere din vasele colectoare (containere, europubele) din fata imobilelor, platformelor supraterane si alte locuri publice in autogunoiere;
  • Manipuleaza cu atentie vasele colectoare(containere,europubele) pentru a nu se deteriora;
  • Salubrizeaza dupa descarcarea vaselor colectoare (containere, europubele) pe strazi si in platformele supraterane;
  • Respecta graficul de colectare al deseurilor menajere si insoteste autogunoiera pe parcursul deplasarii din sector pana la rampa de descarcare;
  • Respecta conditiile tehnice, privind folosirea instalatiei autogunoierei la parametrii functionali;
  • Curata zapada si gheata de pe domeniul public, platforme supraterane, institutii publice;
  • CERINTE

  • Responsabilitate,seriozitate,adaptabilitate,spirit de observatie,capacitate de orientare in spatiu.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite