Calificat / Necalificat Prelucrare Marmura-Granit-Piatra
PIATRA AMENAJARI SRL
Braila
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ești în căutarea unui loc de munca?

Vino sa faci parte din echipa noastră. Chiar daca esti calificat sau necalificat, dar esti dornic de a invata te așteptam sa înveți meseria de prelucrator marmura si granit in cadrul unui colectiv prietenos.

  • Daca ai permis de conducere este un avantaj, dar nu un criteriu obligatoriu.
  • Descrierea jobului

    Suntem în Galați, pe strada Portului nr 19A, poarta 3 ICE si la numărul de telefon 0748100105 .

    Raportați această lucrare