Agent livrator
F.S.N Group S.R.L.
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Minim un an experienta in vanzari;
  • Studii medii;
  • Posesor permis de conducere categoria B (fara evenimente importante);
  • Managementul timpului;
  • Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
  • Persoana dinamica,responsabila,integra, orientata catre atingerea obiectivelor.
  • Responsabilitati :

  • Stabileste relatii de buna colaborare cu clientii companiei;
  • Incarcarca si descarca marfa in / din autovehiculele de livrare;
  • Se asigura ca marfa ce urmeaza a fi distribuita corespunde intocmai avizului de incarcare;
  • Livreaza corect si la termenele stabilite comenzile de produse catre clientii alocati, conform traseelor si comenzilor primite;
  • Incaseaza la timp si corect numerarul conform chitantelor;
  • Predarea banilor încasaţi, conform chitanţelor, cel târziu a doua zi după încasare;
  • Asigurarea bunei întreţineri a mijlocului de transport.
  • Beneficii :

  • Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata;
  • Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor;
  • Pachet salarial atractiv.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite