Manager Relatii Clienti Agribusiness
Banca Transilvania
Constanta
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta specifica in vanzari (agri) de minim 1an;
  • Cunoasterea mediului de afaceri local si sectorial;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Abilitati excelente de consiliere, vanzare si negociere;
  • Spirit de echipa, adaptabilitate & orientare catre clienti.
  • Descrierea jobului

  • Vanzarea produselor bancii catre clienti Agribusiness;
  • Reprezinta forta de vanzari pe segmentul de clienti Agribusiness si promoveaza imaginea bancii;
  • Reprezinta interfata intre client si banca si e principalul responsabil de relatia cu clientii Agribusiness pe care ii are in portofoliu.
  • Raportați această lucrare