Șef șantier lucrări civile Vaslui
Elitconstruct SRL
Vaslui
acum 2 minute
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

SC ELITCONSTRUCT SRL angajează pentru șantierul său aflat în orașul Vaslui inginer execuție lucrări civile.

Angajăm din Iași, Vaslui, Negrești, Huși, Bârlad.

Cerințe :

  • studii superioare în domeniul construcțiilor, de preferat specializarea CCIA;
  • minim 2 ani experiență în execuție ;
  • bune cunoștințe operare PC (Word, Excel);
  • bune abilități de planificare, organizare, inițiativă;
  • orientare spre rezultate și rezolvarea problemelor;
  • atenție la detalii, capacitate de analiză și sinteză;
  • responsabilitate și determinare;
  • posesor permis categoria B.
  • Descrierea jobului

    Colegul nostru va avea următoarele responsabilități :

  • va urmări efectuarea lucrărilor de construcții conform proiectului;
  • va conduce, coordona si controla derularea execuției în șantier în vederea realizării lucrărilor în cele mai bune condiții tehnice și de calitate, cu respectarea bugetului stabilit și încadrarea în termenul contractual asumat;
  • va planifica activitatea muncitorilor proprii, cât și a subcontractorilor;
  • va întocmi necesarul de materiale în vederea aprovizionării șantierului;
  • va întocmi raportul lunar de producție;
  • va întocmi atașamentele în vederea realizării situațiilor de lucrări.
  • Oferim pachet salarial atractiv, în funcție de experiența profesională și rezultatele obținute și oportunitatea de a lucra într-o companie ambițioasă aflată în expansiune.

    Puteți trimite cv-ul și la adresa de e-mail : hr elitconstruct.ro

    Relații suplimentare puteți obține la tel. 0740.99.34.19 , persoană de contact - Mărioara Palade

    Raportați această lucrare