Customer Service Specialist
NOBLEPIAGIO
Romania
32 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cunoştinţe operare PC (Microsoft Office) şi operare în programe specifice.

  • Capacitatea de organizare şi prioritizare a activităţilor cu respectarea termenelor limită;
  • Bune calitati in analiza analitica si sintetica a activitatii profesionale;
  • Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
  • Cunoasterea unei limbi straine- engleza avansat scris / vorbit OBLIGATORIU

  • Excelente abilități de comunicare și interpersonale;
  • Capabil să opereze într-un mediu în continuă schimbare, dinamic;
  • Responsabilitati :

  • Gestionarea solicitărilor clienților prin e-mail, telefon sau chat;
  • Evaluarea şi soluţionarea problemelor clienților;
  • Desfasurarea activitatii in colaborare cu alte echipe care au aceleasi obiective;
  • Raportarea situatiilor aparte ale sistemului si ale problemelor raportate de catre clienti;
  • Înţelegerea procedurilor standar ale postului si standardelor de livrare stabilite.

    Beneficii : Salariu atractiv

    Salariu atractiv

    Tichete de masa - 15 ron / tichet

    Oportunitatea de formare și de a lucra cu o echipă tânără și dinamică

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite