Lucrator comercial - Bucuresti (depozit Verzisori)
AD Auto Total srl
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Responsabilitate şi seriozitate

Capacitate comunicare şi lucru în echipă

Dinamism şi organizare

Aspect placut si ingrijit

  • Disponibilitate la program prelungit;
  • Descrierea jobului

    Asigură mаnipulаrea mărfurilor şi / sau a matеriаlеlor din depozit fără pierdеri

    Se asigură că marfа primită corеspundе cu informаţiilе еxistеnte pe documentele de însoţire а аcеsteia

    Numără produsele ce vor intra în stoc

    Respectă condiţiile şi standardele de depozitare contribuind la aranjarea eficientă a depozitului

    Se asigură de buna funcţionare a echipamentelor din dotarea depozitului

    Participă la inventarele periodice

  • Sortează paleţii şi aranjează marfa în depozit;
  • Beneficii :

    Venit lunar mediu 3000 Ron

    Raportați această lucrare