Sef depozit
LUGERA & MAKLER SRL
Sibiu
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Pentru clientul nostru, lider mondial in vanzarea si inchirierea de cofraje si esafodaje, recrutam Sef depozit in Sibiu.

  • Studii medii absolvite;
  • Bune abilitati de coordonare si motivare a unei echipe;
  • Buna capacitate de organizare si planificare;
  • Atestat de motostivuitorist;
  • Cunostinte de operare PC.

    Descrierea jobului

  • Planificarea, organizarea si urmarirea activitatii depozitului;
  • Organizarea si supervizarea activitatilor de transport;
  • Coordonarea activitatii echipei din cadrul depozitului;
  • Elaborarea si implementarea solutiilor pentru problemele aparute in cadrul departamentului.

    PR / 019782

    Raportați această lucrare