Reprezentant servicii clienti cu limba italiana
EUROANSWER SRL
Galati
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ce ne dorim de la tine :

  • Cunostinte solide de limba italiana scris si vorbit;
  • Cunostinte bune de limba engleza;
  • Sa fii orientat catre nevoile clientului si sa te adaptezi usor;
  • Sa ai capacitate de analiza si atentie la detalii;
  • Cunostinte de utilizare a calculatorului;
  • Atitudine pozitiva si capacitate de lucru in echipa;
  • Seriozitate si punctualitate;
  • Flexibilitate.
  • Descrierea jobului

    Ce vei avea de facut :

  • Identifici nevoile clientilor si asiguri excelenta serviciilor;
  • Oferi suport tehnic si comercial in limba italiana in numele clientului nostru -companie de software specializata in industria Gaming.
  • Ce oferim :

  • Pachet salarial atractiv cu bonusuri si beneficii flexibile;
  • Program de munca flexibil si adaptat nevoilor tale;
  • Mediu de lucru dinamic, tanar, care iti va permite sa inveti si sa evoluezi pe plan profesional;
  • O ambianta placuta, colegi joviali si prietenosi;
  • Oportunitati de avansare si dezvoltare in cadrul companiei.
  • Raportați această lucrare