COLECTOR/VERIFICATOR
SC Roserv Pharma SRL
Galati
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam o persoana dinamica si intreprinzatoare, cu abilitati de comunicare si dornica sa invete lucruri noi.

  • Experieta in domeniul farma / depozit medicamente - colectare / verificare - prezinta un avantaj
  • Persoana orientata spre rezultate
  • Absolvent studii medii
  • Descrierea jobului

    Descrierea postului :

  • Colecteaza produsele farmaceutice si parafarmaceutice in concordanta cu specificatiile din picking list / factura / aviz de axpeditie, pentrulivrarea catre clientii saufilialele companiei
  • Raporteaza sefului de depozit / sefului de tura diferentele identificate intre datele de pe piking list si datele faptice, cum ar fi : lot diferit, cantitate insuficienta, data de expirare diferita, locatie gresita, stoc epuizat;
  • Preda produsele colectate in zonele de verificare, in ordinea data de picking list, pentru facilitaterea verificarii de catre persoana responsabila
  • Participa la verificarea datelor, corectarea diferentelor (inventarierea stocurilor pe produsul in cauza, pentru stabilirea diferentelor reale) si colectarea corecta a produselor din lista .
  • Ambaleaza marfa colectata, in containerele de distributie, eticheteaza containerele de distributie cu destinatia de expeditie, mentiuni privind conditiile speciale de transport
  • Pregateste containerele de distributie, amplaseaza containerele de distributie in zona de expeditie, in functie de ruta de livrare;
  • Raportați această lucrare