Specialist aplicații pentru echipamente laborator clinic
MEDIST SRL
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Nivel de studii : Superioare în domeniile : medicină, biologie, biochimie, bioinginerie medicală, chimie clinică

Certificări : permis conducere categoria B

Cunoștințe :

Operare PC nivel mediu

Limbi străine minim limba engleză, nivel avansat

Experiența :

Experiență într-un laborator clinic de minimum 3 ani

Cunoașterea produselor din portofoliul companiei este un avantaj

Aptitudini :

Disponibilitate pentru deplasări în țară și ocazional în afara țării

Capacitate de a derula proiecte pe cont propriu și în echipă

Capacitate de organizare și prioritizare a sarcinilor

Capacitatea de a lucra eficient în condiții de stres

Spirit analitic riguros, atenție la detalii

Abilități de comunicare și lucru în echipă

Responsabilitate și seriozitate

Descrierea jobului

Va executa instruiri de aparate de laborator clinic (domenii : biochimie, hematologie, coagulare) și va ajuta la implementarea produselor noi apărute

Va lucra sub coordonarea unui manager de produs în cadrul Departamentului de Vânzări-Marketing

Va acorda suport tehnic clienților (prin telefon și la sediul acestora) și echipei de vânzări

Va asigura introducerea și verificarea aplicațiilor în softurile diverselor analizoare, testarea reactivilor și funcționalitatea în parametrii a echipamentelor

Va planifica și organiza propria activitate pe baza unui bun management al timpului

Raportați această lucrare