Inginer Proiectant Structuri - Junior / Senior
Prime Kapital Development S.R.L.
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Inginerul are ca sarcina principala organizarea, coordonarea, monitorizarea si realizarea activitatii privind proiectarea structurilor din cadrul proiectelor organizației Prime Kapital.

Descrierea jobului

  • Intocmire proiecte structuri (piese scrise și desenate);
  • Asistenta tehnica la implementarea proiectelor.

  • Respectă prevederile Regulamentului intern, a legislaţiei în domeniu, procedurile de lucru, precum şi celelalte reguli şi regulamente existente în unitate, dispoziţii, decizii, circulare si hotărâri ale Conducerii;
  • Respectă atribuţiile stabilite în prezenta fişă a postului precum şi alte sarcini stabilite de conducătorul ierarhic superior;
  • Asimileazä cunoştinţele necesare indeplinirii sarcinilor de serviciu precum şi a legilor, regulamentelor, instrucţiunilor şi ordinelor referitoare la sarcinile de serviciu;
  • Respectă confidenţialitatea informaţiilor obţinute cu ocazia exercitării atribuţiilor şi sarcinilor de serviciu.

  • Absolvent studii superioare INGINERIE CIVILA, media anilor de studii peste nota 8.00;
  • Masterat (sau student) PCCIZS, INGINERIE SEISMICA, constituie un avantaj;
  • Cunoasterea programelor de detaliere CAD, in special ALLPLAN, constitute un avantaj;
  • Cunoastere a pachetului MS Office;
  • Cunoasterea programelor de calcul XTRACT, ETABS;
  • Abilitati de comunicare, interactionare, lucru in echipa;
  • Candidatul trebui sa fie organizat, serios, responsabil si atent la detalii;
  • Abilitati de planificare si prioritizare a activitatilor, precizie, rigurozitate.

    Raportați această lucrare