Inginer Execuție CFDP / Șef șantier
GENERAL TRUST ARGES
Pitesti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniul constructiilor (CFDP constituie avantaj)

Experienta de lucru 3-5 ani intr-un rol similar, in cadrul unor proiecte de infrastructura

Capacitatea de analiza, evaluare si decizie

Abilitati oranizatorice foarte bune, atentie la detalii, abilitati foarte bune de comunicare

Dinamic, orientat catre atingerea obiectivelor

Cunostiinte operare calculator

Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Coordoneaza si supervizeaza lucrarile.

Verifica si urmareste stadiul lucrarilor.

Coordoneaza echipele de executie (inclusiv ale subcontractantilor).

Planifica, aloca si monitorizeaza resursele proiectului.

Intocmeste graficul de executie, jurnalul de santier, condica de betone, etc..

Raspunde de respectarea tehnologiei de executie, a calitatii lucrarilor si a termenelor de executie.

Receptionarea documentelor care sosesc in santier si realizarea proceselor verbale ce privesc stadiile de executie a lucrarilor.

Raportați această lucrare