Tehnician Service
CONFIDENTIAL
Cluj‑Napoca
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii tehnice
  • Aptitudini si cunostinte tehnice necesare intretinerii si repararii produselor electrotehnice
  • Abilitati excelente de comunicare si de lucru in / cu echipe multiple;
  • Atentie deosebita la detalii, abilitati analitice si de solutionare a problemelor;
  • Orientare consultativa, fara a pierde din vedere obiectivele asumate;
  • Cunostinte operare PC;
  • Cunostinte limba engleza;
  • Atitudine pozitiva;
  • Descrierea jobului

  • Gestionarea piselor de schimb
  • Gestionarea reparatiilor in zona alocata si respectarea termenelor legale.
  • Verificarea calitatii muncii echipei din service;
  • Monitorizarea centrelor de service
  • Bun tehnician , asigura training tehnic echipei.
  • Raportați această lucrare