Fullstack Java Developer
Link Group
Constanța, Romania
5 zile în urmă
source : Just Join IT

Java (advanced)

Dla naszego międzynarodowego klienta specjalizującego się w projektach BI, DW, Big Data, IoT poszukujemy Fullstack Java Developera (Mid lub Senior) .

Specjalista razem z zespołem będzie rozwijać mechanizm, który z automatu tworzy chmury projektowe oraz budować niestandardowe aplikacji dla klienta.

Zadania :

  • Tworzenie, rozbudowa oraz utrzymanie komponentów produktu;
  • Wykorzystanie Java (Spring in App Service), Angular, Azure Functions (Node.JS) do tworzenia podstawowych komponentów;
  • Dbanie o jakość, przejrzystość, bezpieczność kodu;
  • Projektowanie rozwiązań technologicznych na podstawie wymagań funkcjonalnych i biznesowych;
  • Ścisła współpraca z Klientem.
  • Wymagania :

  • Java (Spring w App Service)
  • Angular
  • Node.JS (w Azure Functions)
  • Wiedza o Terraform (podstawy; wystarczy znajomość koncepcji nie piszemy modułów Terraform w ramach naszych zadań, ale trzeba mniej-więcej zrozumieć ideę)
  • Doświadczenie w pracy z Agile (najlepiej Scrum)
  • Mile widziane :

  • znajomość Azure - bardziej umiejętność wykorzystania narzędzi dostępnych w chmurze po to, by poruszać się np. w Node.JS
  • Oferujemy :

  • Międzynarodowe projekty w zgranym doświadczonym zespole;
  • 100% praca zdalna (możliwość pracy w biurze w Warszawie);
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Stała długość kontraktu;
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
  • Chętnie opowiemy więcej : )

    Raportați această lucrare