Farmacist si asistent farmacie
S.C. SALOFARM S.R.L.
Bacau
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Ne dorim să ai :

  • Studii superioare de specialitate finalizate : Facultate de Farmacie / Școală postliceală asistenți farmacie
  • Aviz de liberă practică și certificat de membru vizat anual de Colegiul Farmaciștilor din România / OAMGMAMR
  • Experiență pe un post similar : 1 an minimum (avantaj)
  • Cunoștințe de operare pe calculator : Windows, Office
  • Competențele postului
  • Bune abilități de comunicare și relaționare
  • Capacitatea de a stabili priorități, de a lua decizii și de asumare a responsabilității
  • O fire empatică și pozitivă
  • Dorința de a te dezvolta și de a învăța mereu lucruri noi.
  • Descrierea jobului :

  • Ofera consultanța de specialitate pacienților / clienților, în funcție de nevoile acestora;
  • Urmărește termenele de valabilitate ale produselor din farmacie;
  • Participă la recepția cantitativă și calitativă a medicamentelor din farmacie;
  • Participă la verificarea, monitorizarea și gestionarea stocurilor.
  • Beneficii :

  • Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța;
  • Bonus de performanță lunar în baza rezultatelor obținute;
  • Premii oferite cu ocazia sărbătorilor de Paște și Crăciun;
  • Card de reducere Premium în farmaciile Salofarm;
  • Oportunități reale de creștere și dezvoltare profesională;
  • Acces la training-uri de specialitate și de interes profesional;
  • Acces gratuit la evenimente medicale cu sau fără credite EFC;
  • Posibilitatea de a te forma și dezvolta într-un mediu profesionist;
  • Condiții speciale negociate pentru carduri de salariu și credite la băncile colaboratoare;
  • Un mediu de lucru dinamic și pozitiv.
  • Raportați această lucrare