Tehnician Interventie/ Mentenanta
Instal Expert S.R.L.
Brasov
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta anterioara ca tehnician service sau electrician service instalatii;
  • Calificare in domeniul electric sau HVAC / frigotehnie (pentru Brasov);
  • Disponibilitate de a isi insusi cunostinte tehnice noi;
  • Permis de conducere cat. B.
  • Domeniul de lucru :

  • Service si intretinere periodica pentru echipamentele HVAC (pentru Brasov);
  • Service si intretinere periodica pentru echipamentele din magazine mari (pentru Sibiu, Targu-Mures si Constanta);
  • Zona de lucru :

  • Orasul de resedinta, dar si deplasari pana la 6 nopti intr-o luna (pentru locurile de munca din Sibiu, Targu - Mures si Constanta;
  • Responsabilitati :

  • Remedierea defectiunilor la sediul clientului (doar persoane juridice);
  • Lucrari de intretinere periodica / revizii;
  • Intocmirea documentatiei aferente lucrarilor executate;
  • Propunere solutii tehnice;
  • Gestionarea pieselor de schimb folosite;
  • Gestionarea echipamentelor aflate in intretinere.
  • Se ofera :

  • Pachet salarial atractiv in concordanta cu experienta si nivelul de calificare;
  • Program de lucru flexibil;
  • Acces la cele mai noi cunostinte in domeniul HVAC;
  • Cursuri de perfectionare.
  • Raportați această lucrare