Business Partner HR
Auchan
BUCURESTI
4 zile în urmă

  • Post : Business Partner HR
  • Departament : Resurse Umane
  • Orașe : BUCURESTI
  • Disponibil de la : 27 octombrie 2021
  • Responsabilități

  • Sprijina Managerii din cadrul Directiunii de Eficienta si Proiecte pe parcursul procesului de Management al Performantei;
  • Acorda suport managementului si angajatilor în procesul de stabilire a nevoilor de instruire identificare si transmitere nevoie de formare;
  • Participa la intalnirile de People Review, identifica nevoile de dezvoltare si scrie alaturi de managerii directiunii planurile si actiunile de dezvoltare;
  • Acorda consiliere managementului si angajatilor în probleme de resurse umane, recomandând decizii sau moduri de actionare corespunzatoare in conformitate cu politicile de RH;
  • Elaborarea si organizarea programelor / exit programs ;Gestionare aproiectele de masurare a satisfactiei angajatilor din cadrul Directiunii Eficienta si Proiecte Bes, exit, etc.

  • Dezvoltarea si sustinerea dialogului deschis la nivelul directiunii;Acorda suport in maparea pachetelor salariale ale angajatilor din cadrul echipelor ce integreaza directiunea Eficienta si Proiecte, propune catre Responsabilul de Resurse Umane solutii de amelioare a nivelului de multumire al oamenilorColaboreaza si acorda suport echipei de recrutare in procesul desfasurate pentru echipele integrate in cadrul directiunii Eficienta si ProiecteMediaza conflictele de munca;
  • Identifica nevoile de structuri ale echipelor din cadrul directiunii pentru realizarea bugetelor participa la definirea organigramei tinta;
  • Gestioneaza orice alt subiect cu tematica Resurse Umane / solicitare din partea managerilor / angajatilor din cadrul directiunii Eficienta si Proiecte

    Profilul candidatului

  • Studii superioare;- Profil de specialist, generalist resurse umane - Experienta in procesul de recrutare in cadrul unei companii din domeniul IT;
  • cunoasterea pietei de IT;- Abilitati de comunicare; rezistenta la stres; fire adaptabila; putere de convingere si comunicare transversala puternica.

    Raportați această lucrare